GZ(TÛ®K£¥)®©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GZ(TÛ®K£¥)®©

Anasayfaportal*Latest imagesKayıt OlGiriş yap

site konusunda öneri veya şikayeti olanlar

4 posters
YazarMesaj
»«ємŗє27»«( τŗ )
Admin
Admin
»«ємŗє27»«( τŗ )

site konusunda öneri veya şikayeti olanlar Empty
MesajKonu: site konusunda öneri veya şikayeti olanlar   site konusunda öneri veya şikayeti olanlar Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 11:28 pm

s.a arkadaşlar sitemiz yavaş yavaş yerine oturuyoo bazı konularda eksiğimiz varsa şimdiden özür dileriz ...
şimdi arkadaşlar site konusunda önerisi olan tavsiyesi olan veya şikayeti olanlar lütfen buraya cevap yazsınlar yönetim kurulu olarak en iyisini yapmaya çalışacağızz
(TÛ®️K£¥)®️©️ yönetim kurulu.

https://gamezerturkey.yetkin-forum.com
МŐĎĔ ЖĹ

МŐĎĔ ЖĹ

MesajKonu: Geri: site konusunda öneri veya şikayeti olanlar   site konusunda öneri veya şikayeti olanlar Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 2:39 pm

Smile
»PǾШΞŖ«((ŢЏЯЌΣУ)) ®©

»PǾШΞŖ«((ŢЏЯЌΣУ)) ®©

MesajKonu: Geri: site konusunda öneri veya şikayeti olanlar   site konusunda öneri veya şikayeti olanlar Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 5:25 pm

Site tam yerinde olmuş işte daha ne isteğimiz Olacak ! Very Happy

site konusunda öneri veya şikayeti olanlar Djgifleri4vh3
_KaOs_(TÛ®K£¥)®©

_KaOs_(TÛ®K£¥)®©

MesajKonu: Geri: site konusunda öneri veya şikayeti olanlar   site konusunda öneri veya şikayeti olanlar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 11:23 am

selamünaleyküm sitemiz hayırlı olur inşallah benim bir ricam olacak gzturkey odasının boş olması sizce can sıkıcı değilmi zaten bu gzturkey sanırım forum üyeleri için oluşturuldu ama ne yazıkki girdiğimde kimseler yok yada 3 ila 5 kişi oluyo olan kişilerede davet atıyorum daveti ret ediyolar lobiye yazıyorum oynuyan varmi diye cevap ne alsam kardeş burda oyun oynanmaz sadece muhabbet edilir diye cevap aldım sizce bu adilmi tr üyeleri bence birbirimiz daha yakından tanımalıyız paylaşmalıyız biz bir grup sak tekrar teşekkür ederim site yöneticilerine saygılar..... EĞER BU YAZDIĞIM KONUDA YANLIŞ ANLAŞILACAK Bİ DURUM OLURSA ŞİMDİDE ÖZÜR DİLERİM.

site konusunda öneri veya şikayeti olanlar
1 sayfadaki 1 sayfası