GZ(TÛ®K£¥)®©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GZ(TÛ®K£¥)®©

Anasayfaportal*Latest imagesKayıt OlGiriş yap

ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(

+4
МŐĎĔ ЖĹ
FOREVER(TURKEY)
kabus(turkey)
»«ємŗє27»«( τŗ )
8 posters
YazarMesaj
»«ємŗє27»«( τŗ )
Admin
Admin
»«ємŗє27»«( τŗ )

ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Empty
MesajKonu: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 7:33 pm

EVET SEVGİLİ ARKADAŞLAR BİLMİYORUM BUNDAN SONRA GİRERMİYİM GİRMEZMİYİM AMA UZUN Bİ SÜRE YOKUM .
HEPİNİZİLE YAKLAŞIK 1 YILDAN FAZLA SÜREDİR BİRLİKTEYDİM ACISILA TATLISILA SEVİNCİLE HÜZÜNÜLEE HEP BİRLİKTE OLDUK
VE HEP BİİR AİLE GİBİ BAĞLI KALDIK HİÇ KOPMADIK AMA BEN BAZI NEDENLERDEN DOLAYI BURAYA UZUN Bİ SÜRE GELEMEYEBİLİRİM BELKİDEN HİÇ GELMEYECEĞİM SEVGİLİ (TÛ®️K£¥)®️©️ GRUBU
VE DOSTLARIM OLAN
YALIN,DOLVEN,TENEŞİR ,SELİM,KRALİÇE,PELİN,TURKKIZI,SUELİN,GAMEZERO,EMO,SİBEL,RÜZGAR,DJ SAMURAY,HAYAL GÖZLÜM VE DAHA NE KADAR BENİ SEVEN DOSTLARIM VARSA İSMİNİ YAZAMADIĞIM HAKKINIZI HELAL EDİN BENDEN YANA HELAL OLSUN SİZLERİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM SİZLER BENİM İÇİN AİLEDEN DAHA DEĞERLİYDİNİZZ HEPNİZİ SEVİYOR VE ALLAHA EMANET EDİYORUM ..
HAYATIMDA BU KADAR ÜZÜLDÜĞÜM HİÇMİ HİÇ HATIRLAMIYORUM Crying or Very sad Crying or Very sad
VE TEK İSSTEDİĞİM (TÛ®️K£¥)®️©️ GRUBU SİZ TR NİN EN MÜKEMMEL GRUBUSUNUZZ HER YÖNÜNÜZLE OYUNUNUZLA VE ARANIZDAKİ BAĞLA
KENDİNİZİ DÜNYAYA TANITIN
ALLAHA EMNAETSİNİZ ARKADAŞLAR HOŞÇAKALIN..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΞмЯΞ27(TÛ®️K£¥)®️©️
https://gamezerturkey.yetkin-forum.com
kabus(turkey)

kabus(turkey)

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 7:48 pm

NOLDU YEGENIM NERE GIDIYON BEN BURDAN BI BOK ANLAMADIM SORUN NE ONU DESEYDIN BARI DE EYW DESEYDIK BU OLMADI VALLA YAKISMADI
NEYSE ALLAHIMA EMANET OL KIB SENI BIR ABIM GIBI GORDUGUMU ANLATMAMA GEREK YOK ZATEN BILIYORSUN YEGENIM KIB BYYYYYYYYYYYYY:(SadSadSadSadSadSad(:SadSadSadSadSadSad
FOREVER(TURKEY)

FOREVER(TURKEY)

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 7:51 pm

GÜZEL KARDEŞİM BİZ BURDAYIZ VE HERZAMAN YANINDAYIZ .... .TEK TEMENNİMİZ ARAMIZA TEKRAR GELMEN.ALLAH İŞİNİ GÜCÜNÜ RAST GETİRSİN.
https://gamezerturkey.yetkin-forum.com
МŐĎĔ ЖĹ

МŐĎĔ ЖĹ

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 8:18 pm

Crying or Very sad abi inş tekrar dönersin yha gerçektende çok üzüldüm Crying or Very sad
RomantiC

RomantiC

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 8:29 pm

İnSALLAH gondersın Crying or Very sad
RomantiC

RomantiC

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 8:32 pm

donersın * Crying or Very sad
МŐĎĔ ЖĹ

МŐĎĔ ЖĹ

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 12:01 am

offf canım çok sıkkın hiç tadım yok abi yha Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
suelin

suelin

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 12:57 pm

ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( 314547
DARK ANGEL

DARK ANGEL

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 10:15 am

CANIMIN İÇİ DÖN ARTIK ÇOK ÖZLEDİM SENİ Crying or Very sad
okan27
Admin
Admin
okan27

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 4:58 pm

inşallah yakında dönecek aramıza SadSadSad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:23 pm

GERİ DÖNMEN DİLEĞİYLE KARDEŞİM ALLAH İŞİNİ GÜCÜNÜ RAST GETİRSİN
HER ŞEYDEN ÖNCE EKMEĞİMİZİN PEŞİNDEYİZ. SEN HAKLISIN KONUNDA
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(   ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®©   arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :( Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 7:18 pm

SadSadSad seni ozlicez daii SadSadSad

ΞмЯΞ27(TÛ®K£¥)®© arkadaşlar belki uzun bi süre yokum :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FENERLİLERİ GÖRELİM ARKADAŞLAR